Aicina uz PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarta publisko apspriešanu

Biedrība «PEFC Latvijas Padome» ir izstrādājusi PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standartu Latvijai (Standarts), kas tiek nodots  publiskajai apspriešanai no 17.10.2016 līdz 19.12.2016..

Standarta mērķis ir veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu, paaugstināt mežsaimniecības darbuzņēmēju sniegto pakalpojumu kvalitāti, efektivitāti un sociālo atbildību, tādējādi radot konkurētspējas priekšrocības sertificētiem darbuzņēmējiem.

Aicina sniegt priekšlikumus un komentārus

Standarts ir piemērojams meža nozares darbuzņēmējiem neatkarīgi no to uzņēmējdarbības formas, kuri darbojas kādā no zemāk minētajām meža apsaimniekošanas darbu sfērām: • Mežkopības darbi – augsnes apstrāde, meža stādīšana, sēšana un jaunaudžu kopšana; • Mežizstrādes darbi – cirsmu izstrādes darbi, koksnes produktu sagatavošana un pievešana, šķeldošana; • Transportēšanas darbi – apaļo kokmateriālu un šķeldu transportēšana.

Biedrība «PEFC Latvijas Padome» aicina Jūsu organizāciju/uzņēmumu piedalīties Standarta projekta publiskajā apspriešanā un sniegt priekšlikumus un/vai komentārus tā pilnveidošanai. Priekšlikumus un/ vai komentārus Standarta pilnveidošanai lūdzam iesniegt izmantojot mājas lapā http://www.pefc.lv/dokumenti-un-materiali/publiskajai-apspriedei  pieejamo priekšlikumu iesniegšanas formu, tos elektroniski nosūtot uz e-pastu martins.ailts@pefc.lv līdz 2016. gada 19. decembrim. Aicinām priekšlikumus sagatavot iespējami konkrētus un ar skaidru norādi uz precizējamo, uzlabojamo vai papildināmo standarta sadaļu, kā arī sniegt atbilstošu iesniegto priekšlikumu pamatojumu. Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarts pieejams: http://www.pefc.lv/images/Dokumenti/Publisk%C4%81_apspriede/PEFC_MDS_V10_projekts_PDF.pdf

Mārtiņš Ailts, PEFC Latvijas Padomes valdes loceklis

3 Komentāri par Aicina uz PEFC Mežsaimniecības darbuzņēmēju standarta publisko apspriešanu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *