Aicina pieteikties enerģētiskās koksnes ražošanas konkursam

Līdz šī gada 16. augustam zemnieki, būvnieki un uzņēmēji var pieteikties konkursam. AS «Latvijas  valsts meži» (LVM) konkursā enerģētiskās koksnes un kokmateriālu ražošanas pakalpojumu sniegšanai 2022. – 2026. gadā aicina pieteikties visus, kuriem ir šiem darbiem piemērota tehnika.

Jānovāc apaugums, kvalitatīvu mežaudžu ieaudzēšanai

Aicināti zemnieki un būvnieki, kuriem ir ekskavatori, kurus var aprīkot ar kniebējgalvām jeb koku un krūmu griešanas šķērēm apauguma novākšanai, kā arī uzņēmējus, kuri jau šobrīd ir LVM sadarbības partneri augsnes sagatavošanā un meža infrastruktūras darbos. Piemēram, tie pakalpojuma sniedzēji, kuri ar ekskavatoriem sagatavo augsni pacilu veidā, uzstādot tehnikai kniebējgalvas, var būt noslogoti ar apauguma novākšanu periodā, kad augsne netiek gatavota.

«LVM valdījumā nonāk zemes, kuras dažkārt aizņem mazproduktīvas audzes un krūmāji. Lai šajās platībās LVM varētu ieaudzēt kvalitatīvas mežaudzes, apaugums  jānovāc,» skaidro LVM šķeldu ražošanas vadītājs Jānis Pētersons. Vispārīgā vienošanās paredz pretendentu loka atlasi.  Līgumi tiks slēgti ar saimnieciski izdevīgākajiem piedāvājumiem.

Piedāvājums jāiesniedz elektroniski līdz 2022. gada 16. augusta plkst. 14.00.  https://www.lvm.lv/jaunumi

LVM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *