Aicina izmantot neklātienes pakalpojumus

LAD

Pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, kā arī atceļ visus ieplānotos publiskos pasākumus – seminārus, konsultācijas un konferences. Dienests aicina klientus neskaidros jautājumus noskaidrot, zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni 67095000 vai rakstot uz e-pastu lad@lad.gov.lv.

VMD

Valsts meža dienests darbu turpina. Lai samazinātu iespēju infekcijai izplatīties, Valsts meža dienests aicina visus meža īpašniekus un citus apmeklētājus, ļoti rūpīgi izvērtēt Mežniecības apmeklējuma nepieciešamību klātienē.

Valsts meža dienests lūdz meža īpašniekus atturēties no klātienes apmeklējuma mežniecībās. Iesniegumus ir iespējams iesniegt attālināti, tie visi tiek izskatīti un atbildes uz tiem sagatavotas, ievērojot normatīvo aktu prasības un termiņus. Saņemot meža īpašnieka vai tiesiskā valdītāja iesniegumu koku ciršanai, mežniecība to pārbauda, izvērtē un 30 dienu laikā atbild – vai nu  izsniedz Apliecinājumu koku ciršanai, vai paziņo par atteikumu izsniegt to. Iespēja attālināti iesniegt iesniegumus par koku ciršanu: 1) Tiešsaistē Meža valsts reģistrā, ja ir noslēgta vienošanās ar VMD par sistēmas tiešsaistes izmantošanu. 2) Iesniegt iesniegumu kā elektronisku dokumentu, parakstītu ar elektronisko parakstu.3) Ar pasta starpniecību.

Studiju process norisināsies attālināti

No 13. marta noteiktais attālinātais studiju process augstākās izglītības iestādēs turpināsies vismaz vēl vienu mēnesi, tostarp LLU studentiem. Plānots, ka līdzīgā formā maijā un jūnijā tiks organizēta arī aizstāvēšana. Tā kā visiem studentiem nav pieejams atbilstošs tehniskais nodrošinājums, LLU fakultātēs tiks organizētas atsevišķas, nošķirtas telpas tiem studentiem, kuri savus studiju noslēguma darbus nevarēs aizstāvēt mājās un kam būs nepieciešams tehniskais atbalsts, lai pieslēgtos e–studiju platformai.

Mednieku eksāmeni ir atcelti

Līdz 12. maijam Valsts meža dienests atcēlis mednieku un medību vadītāju eksāmenus un praktisko iemaņu pārbaudījumus ar gludstobra un garstobra–vītņstobra medību šaujamieročiem. Par tālākajām eksāmenu izmaiņām lūdz sekot līdzi informācijai VMD mājas lapā.

OT strādā un mācās attālināti

Jau veselu mēnesi, kopš 13. marta Ogres tehnikuma audzēkņi strādā un mācās citādāk kā ierasts. «Attālinātā mācīšanās mums ir neierasts veids kā apgūt profesiju. Ir gan labas lietas, gan arī izaicinošas lietas. Ļoti labi, ka audzēkņi mācās plānot laiku, savas aktivitātes. Mācās izprast un precīzi izpildīt darba uzdevumus, ievērot termiņus. Līdzīgi kā «lielajā dzīvē»./Pedagoģe Dace Runča/

Profesionālās izglītības kompetences centrā «Ogres tehnikums» ir uzsākta pieteikumu pieņemšana mācībām 2020./2021.mācību gadam.

Corona laiks LVMI «Silava»

Latvijas Valsts mežzinātnes institūts «Silava» pievienojas vispārējiem piesardzības pasākumiem, kas tiek īstenoti valstī un pilnībā atbalsta darbinieku attālinātu darbošanos, neatrodoties darba vietā. Institūtā atcelti visa veida plānotie publiskie saziņas pasākumi.

Meža Avīze

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *